Bezpečná platba

Naše bezpečné platby

S použitím SSL

Pomocou Visa/Mastercard alebo Bankovým prevodom

Platba v hotovosti - zákazník vyplatí požadovanú sumu v hotovosti v SK, v predajni, ktorá sa nachádza na adrese Freshmarket, Rožnavská 1a, 83104 Bratislava, počas otváracej doby predajne: Po. - Pia.: 10:00 – 13:00 a 14:00 - 18:00, So.: 09:00 - 13:00. Túto možnosť je možné využiť len pri objednávke v rámci Bratislavského kraja!

Platba prevodom (alebo vkladom) na účet - pri tejto metóde platby poukáže zákazník na účet Naam s.r.o. požadovanú sumu prostredníctvom pošty alebo svojej banky. Ako variabilný symbol použite číslo objednávky. Číslo nášho účtu Vám príde emailom po uskutočnení objednávky. Okamžite po obdržaní danej sumy je tovar vyexpedovaný a doručený podľa našich prepravných podmienok.

PLATBA PREVODOM Z ÚČTU v Tatrabnka, a.s. (TATRAPAY) - pri tejto metóde platby poukáže zákazník prostredníctvom Tatrabanky, kde má zriadený účet a elektronické bankovníctvo na účet obchodu asiafood.sk požadovanú sumu. Celá transakcia prebieha na zariadeniach TatraBanky, čo je zárukou ich bezpečnosti a správnosti. Po úspešnom zaplatení požadovanej sumy budete opäť presmerovaný na našu stránku, kde Vám bude oznámené úspešné vykonanie platby. Okamžite po obdržaní danej sumy je tovar vyexpedovaný a doručený podľa našich prepravných podmienok.

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky bez nastavenia Vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním.