Doručovanie objednávok

 

Spôsoby doručenia 

 

- Lehota dodania objednaného tovaru pri zasielaní poštou je štandardne

 

1 týždeň (maximálne 2 týždne) ak je tovar skladom.
- Pri osobnom odbere objednávky a pri platbe prevodom na účet bude lehota 
pre vyzdvihnutie resp. zaplatenie objednávky 30 dní, po uplynutí tejto 
lehoty bude objednávka automaticky stornovaná. 
Ďakujeme za pochopenie.
 

 

- tovar objednaný cez internetový obchod www.asiafood.sk sa k Vám dostane nasledujúcimi možnosťami. Stačí si vybrať si ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

 

 1) Osobný odber - tovar si môžete prevziať v predajni, ktorá sa nachádza na adrese Rožnavská 1a, 83104 Bratislava a to kedykoľvek počas otváracej doby predajne: Pondelok - Piatok: 10:00 - 13:00 a 14:00 - 18:00, Sobota: 09:00 - 13:00.

 

 2) Doprava prostredníctvom kuriéra DPD - po obdŕžaní Vašej platby je objednaný tovar vyzdvihnutý kuriérom a podľa aktuálnych cenníkov kuriérskej služby doručený priamo na Vami zadanú adresu. Najneskôr do troch pracovných dní. Zákazník si hradí plnú výšku poplatkov za prepravu spolu s objednávkou. Cenu obchod automaticky vyráta a zobrazí pred odoslaním objednávky. Tento typ balíkov je poistený spoločnosťou DPD. Pri výbere tejto prepravy Vás bude kuriér kontaktovať na zadané telefónne číslo ohľadom presného času doručenia.

 

 3) Slovenská pošta - Po obdŕžaní Vašej platby je objednaný tovar zaslaný prostredníctvom Slovenskej pošty na Vami zadanú adresu. Balík je zaradený v triede Balík 1.triedy + Poistenie do 33 EUR. Dodacia lehota je na druhý pracovný deň od podania zásielky v rámci celého Slovenska. Zodpovednosť za prípadné poškodenie obsahu nesie v plnej miere prepravca.

 Aktuálne tarify poštovného a balného: Slovenská pošta

 Kuriér DPD:  Cenník

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky bez nastavenia Vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním.